Criteo Nedir ? – 2023
|

Criteo Nedir ? – 2023

Criteo, bir reklam şirketidir. Bu şirket, müşterilerine internet üzerinde hedefleme yaparak, potansiyel müşterilerine ulaşmayı ve satış yapmayı amaçlar. Bu hedefleme, özel bir algoritma kullanılarak yapılır ve müşterilerin internette ne tür ürünleri ve hizmetleri aradıkları ve ne tür siteleri ziyaret ettikleri gibi bilgilere dayanır. Bu bilgileri topladıktan sonra, Criteo müşterilerine bu bilgilere göre özel reklamlar sunar. Bu reklamlar, müşterilerin internette gezinirken, arama sonuçlarında veya diğer sitelerde görüntülenir.

Dijital Pazarlama Nedir ? – 2023

Dijital Pazarlama Nedir ? – 2023

Firmamızın marka  bilinirliği ve sadakati artırmak, ürün ve hizmetlerimizi potansiyel müşterilerimiz ile buluşturmak için dijital ortamda yaptığımız tüm faaliyetler dijital pazarlamadır. Dijital Pazarlama müşteri gereksinimlerini tanımlamak karşılamak ve tatmin etmekle sorumlu yönetim sürecidir. Doğru hedef kitleye, doğru zamanda ve doğru yerde temas etmeyi gerektirir.

E Ticarette Ne Satabilirim ?​ 2023

E Ticarette Ne Satabilirim ?​ 2023

E ticarette ne satabilirim? sorunun birçok cavabı olsa da, nihai olarak tek cevaba varırsınız o da “dilediğiniz her şeyi  satabilirsiniz ” olur. Özellikle günümüzde e-ticaretin büyümesi ile hemen hemen her şeyin bir pazarı oluşmuş durumdadır. Tabi ki gün geçtikçe de pazar sürekli büyümektedir. Her türlü ürüne bir pazar oluşturabilir, müşteri bulabilir ve satış yapabilirsiniz.

Youtube Reklamlar​ı 2023

Youtube Reklamlar​ı 2023

Google’dan sonra dünyada en çok trafik alan sitelerden birisi olan Youtube milyarlarca kullanıcıya ulaşmış durumda. Her gün milyonlarca kişi kullanmakta ve  milyonlarca saat video seyredilmektedir.

Sürekli olarak büyüyen ve gelişen bu alanda artık firmaların kendini temsil etmesi ve aktif olarak pazarlama yapmaları gerekmektedir. Bu yüzden Youtube dijital pazarlama aracı olarak da gittikçe önemini artırmaktadır. Doğru stratejiler ile yönetilen youtube reklamları ve kanalları firmaların marka bilinirliği oluşturma ve satışları artırmada oldukça etkilidir. Diğer alanlara göre kıyaslandığın Youtube reklamlarının oldukça düşük maliyetli olması ise bu alanı daha cazip hale getirmektedir.